Kas yra šOKirOK?

šOKirOK yra nepriklausoma kūrėjų grupė, susikūrusi Lietuvoje 2005m. Nuo pat įsikūrimo, šOKirOK dirba kultūros, rekalmos, dizaino bei meno srityse. Kadangi šOKirOK yra pagaminta Lietuvoje ir aktyviai dirba įvairiose pasaulio vietose: Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje, niekada neaplenkia Lietuvos, ir gimtinės balsas neleidžia nei minutei pamiršti tikrujų vertybių, kurias mums davė LIETUVA.

Kodėl Krautuve.com?

šOKirOK kūrybinės grupės vienas iš pagrindinių tikslų niekada nepamiršti, neišduoti, neapeilsti Lietuvos vardo, todėl ir šio projekto Krautuve.com pagrindinis tiksas yra puoselėti ir garsinti Lietuvos vardą įvairiomis formomis: šmaikščiai, patriotiškai, originaliai bei banaliai. Projektu Krautuve.com stengsimės sukurti tokią atmosferą, kur kiekvienas lietuvis ar prijaučiantis Lietuvai, galėtų surasti bent dalelę to, su kuo jam asocijuojasi Lietuva.

šOKirOK nesijuokia iš Lietuvos, šOKirOK myli Lietuvą, šOKirOK gimė Lietuvoje.

Kam man Krautuve.com?

šOKirOK kūrybinės grupės Krautuve.com projektas sukurtas tam, kad kiekvieno lietuvio, gyvenančio svetur, namuose atsirastų dar daugiau lietuviškos dvasios, kad kiekvienas išsiilgęs Lietuvos ar tiesiog ieškodamas šmaikščios dovanos savo draugui, ją galetų rasti čia. Tūkstančiai nuotaikų, tūkstančiai emocijų – tai šOKirOK dovana Jums!

Kaip veikia Krautuve.com?

 Krautuve.com bendradarbiauja su kompanija Cafepress. Cafepress tai didžiausias siuvenyrų, unikalių dovanų portalas, kuris yra išrinktas kaip patikimiausia, saugiausia ir kokybiškiausia tokio pobūdžio svetainė, turinti daugiau kaip 2.5 milijonus vartotojų visame pasaulyje. Krautuve.com, bendradarbiaudama su Cafepress, užtikrina Jums maksimalią kokybę bei gerą nuotaiką.

 

šOKirOK - viskas ok...

 

Idėjos ir Pasiūymai

Jei nori pasiūliti savo idėją Krautuve.com, pamatyti tarp kitų idėjų, siųsk ją mums e-mail adresu:

sOKirOK@yahoo.com

 

©2006-2007 sOKirOK & Krautuve.com, visos teisės saugomos